Prvi septembrski teden je namenjen dogodkom Tedna športa. Med 3. in 10. septembrom so v Ljubljani pripravili tradicionalno predstavitev športnih, rekreativnih in gibalnih programov. Tudi v vrtcu Pedenjped smo spoznavali nove športe.

Mentorice športnega društva Moste, so predstavile ritmično gimnastiko in pripravile gibalne delavnice.

Trenerji karate kluba Forum Ljubljana so predstavili gibalne spretnosti in borilno veščino karate.

Otroci so v tem tednu redno zahajali na sprehode in v gozd, kadar pa je bilo slabo vreme, smo  postavili spretnostne gibalne poligone kar v igralnicah in večnamenskem prostoru.

V nedeljo, 4. septembra je bil s strani ŠD Zadvor organiziran rekreacijski pohod na Orle, ki se ga je gotovo udeležila tudi katera od družin.

S sloganom RAZGIBAJMO LJUBLJANO, smo poskrbeli za razgibane in zadovoljne otroke v vrtcu.

Zapisala: Mojca L.