V okviru projekta Erasmus+ L.I.F.E.(Live!Improve!Feel!Educate!) smo se medsebojno obiskali otroci iz vrtca Litija in Pedenjped.

Prvi smo se na pot podali otroci vrtca Pedenjped, skupine Sladkozajci in Korenjaki. Z vlakom smo se odpeljali v vrtec Litija. Na postaji nas je pričakala skupina iz vrtca Litija in skupaj smo se sprehodili do njihove nove enote v centru Litije. Med potjo smo se sprehodili še po razstavi jabolk. V vrtcu so nas pričakali prijatelji, zapeli smo par pesmic in se nato poigrali v njihovih igralnicah.

V decembrskih dneh smo nam prijatelji iz Litije vrnili obisk. Prijateljem smo podarili zapestnice prijateljstva, skupaj smo si ogledali senzorno pravljico in se posladkali.

Obljubili smo si, da se bomo tudi po zaključenem projektu medsebojno obiskovali, strokovni delavci pa delili svoje izkušnje in dobro prakso.

Zapisala: vesna nemec